top of page

Proje hakkında

Tuta Kids, güncel ve yüksek kaliteli çocuk giyim alanında uzmanlaşmış bir online giyim markasıdır. Tuta, vizyonlarını gerçekliğe dönüştürmelerine yardımcı olacak bir tasarım ajansına ihtiyaç duyuyordu. Magnetic, “Zero to Hero / Sıfırdan Zirveye” hizmetiyle, etkili bir marka geliştirme ve başarılı bir e-ticaret sitesi kurma konusunda Tuta’nın ihtiyaç duyduğu tüm tasarım unsurlarını sağladı.

Magnetic, ilk olarak marka kimliği ve logo tasarımını oluşturdu. Daha sonra, yıkama talimatlarından indirim kuponlarına ve kartvizitlerden ürün paketlerine kadar çeşitli basılı materyalleri tasarladı. Bir sonraki aşamada, Magnetic’in websitesi tasarım ekibi Tuta’nın websitesi ve online mağazasını tamamladı, böylece ürünlerin satılması için uygun bir platform oluşmuş oldu. Magnetic halen online reklamları ve sosyal medya gönderileri için düzenli olarak görsel tasarlamanın yanı sıra tasarım ve iletişim danışmanlığı konusunda da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tuta Kids

Branding, Zero to Hero Consultancy,
Website & Social Media

 

“The Magnetic team really understood our business and are a pleasure to work with. They provided stunning brand design and worked with us right from the beginning to build our brand identity. They always kept us up to date on the progress of projects and never missed a deadline. We still continue to work with them to get our visual designs and regularly catch-­up for coffee & cake."

Zehra Dislioglu, General Manager

bottom of page