top of page

Burası Magnetic

Bu cümleyi dünya üzerinde 5 dilde söyleyebilecek kadar global, bulunduğumuz yerlerin ihtiyaçlarını herkesten iyi anlayabilecek kadar lokaliz.

 

Ekranda, sokakta, markette, evde, basında, telefonda, web sitesinde; markanın ve insanın olduğu her yerde bir işimizle karşılaşmanız mümkün.

Londra, İstanbul ve Barcelona'daki ofislerimizden dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerimize tasarım hizmeti sunuyoruz.

Biz; işini titizlikle ve hevesle yapan bir iletişim ve tasarım ajansıyız.

 

Çok büyük, dünyanın her yerinde eli kolu olan, dev bir ajansın İstanbul şubesi değiliz; Londra’da, Barselona’da ve İstanbul’da kendi kendimize var olduk diyebiliriz. Fikri parlatana kadar düşünmekten sıkılmayan, sıkı bir ekibiz. Dünyanın dört bir yanından tasarımcılarımız, yazarlarımız ve marka takımlarımızla beraber düşünür, üretiriz ve hayata geçiririz.

 

Herkesten önce kendimizi şaşırtmayı severiz. Ciddiyetle çalışırken gülebilenlerdeniz. “Fazla düşünme, fazla düşünmek iyi değil” öğüdünü kulak arkası edip, düşünmekten asla vazgeçmeyenlerdeniz.

 

Severek okuduğumuz kitabın yazarı, severek izlediğimiz filmin yönetmeni, severek dinlediğimizin şarkının bestecisi olmak isteyenleriz; iyi yapılmış her işin hakkını verenlerdeniz.

 

Kalabalığı dışarıdan seyredenlerdeniz, içerisine girmeye de çekinmeyiz. Doğru soruları sorarak iki kere düşündürenleriz. Aklını egosuna teslim etmeyenlerdeniz. Başkalarına değil, kendi kendine muhalefet olabilenlerdeniz.

 

Zamanla inatlaşmayan, hiçbir yeniliğe seyirci kalmayanlardanız. Üzerine vazife olmayan işlere kafa yormaktan yorulmayanlarız. Hangisi olursa olsun, “O işi, biz yaptık” derken gururlanırız. Normal şartlarda da, anormal şartlarda da işimizi hakkıyla yapar; hızlı, kolay, ucuz kazanılan paraların peşinden gitmeyiz.

Hedeflerimiz büyük.

Rekabet de öyle.

İyi olan kazansın.

TASARIM SÜRECİMİZ

Yüksek kaliteli basılı ve dijital tasarım hizmetleri sunmaktayız.

1.

Araştırma ve planlama

Tasarım sürecine her zaman soru sorarak başlıyoruz. Sizi, markanızı ve hedeflerinizi anlamak, ihtiyaçlarınıza uyan bir iletişim stratejisi yarattığımızdan emin olmak için hedef kitlenizi ve rakiplerinizi araştırıyoruz.

2.

Geliştirme

Birçok taslak kavram geliştirip sizden gelecek geri bildirimlerle onları daha verimli olacak biçimde şekillendiriyoruz.

Bir sonraki aşama tamamen strateji ile ilgili. Tasarımlara metinsel ve görsel detayları ekliyor ve her tasarım elemanının farklı mecralarda birbiriyle uyumlu şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

3.

Uygulama

4.

Son dokunuşlar

Son olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren  eksiksiz olarak hazırlanmış bir projeyi size teslim ederiz. A'dan Z'ye tüm sürecin sizin için sorunsuz olarak yönetilmesini sağlarız, böylelikle siz kendi işinize daha iyi odaklanabilirsiniz.

INSTAGRAM'da MAGNETIC

Son zamanlarda neler yaptığımıza bir göz atın

Bize Katılın!

 

Açık pozisyonlara göz atın!

Yeni İş Geliştirme Müdürü, BARCELONA - Başvur >

Yeni İş Geliştirme Müdürü, LONDRA - Başvur >

Magnetic - British Chamber of Commerce Turkey Logo

Kurumsal Üyeliklerimiz:

Magnetic London Chamber of Commerce Membership Logo
bottom of page