top of page

Proje hakkında

 

Race Force, bisiklet tutkusuna sahip triatloncuların kurduğu bir triatlon lojistik firması.
Atletlerin ekipmanlarıyla beraber yarışlara ulaşımını kolaylaştıran ve onları yarışları boyunca destekleyen ulaşım, konaklama, bisiklet bakımı gibi alanlarda hizmetleri sağlıyor ve sektörde bu hizmetleri sunan ilk firma.

 

Sektöre yeni bir soluk kazandıracak Race Force’un markanın kimliğini oluştururken markanın kurucusuyla yakın temasta çalıştık. Marka kimliğini oluşturulduktan sonra bununla uyumlu olacak şekilde Race Force websitesi geliştirdik ve pazarlama materyallerini tasarladık. Yapılan tüm iletişim çalışmaları sonucunda marka çok kısa zamanda hedef kitlesi tarafından benimsendi ve beklenenden çok erken bir sürede markanın ürünlerini satmak için tekstil firması kurdu.

Race Force

Logo Tasarımı & Branding / Grafik Tasarım

 

“Magnetic profesyonelliği ve müşteri hizmetleri ile beklentilerimizin çok üstüne bir hizmet sağladı. 3 yılı aşkındır birlikte çalışmamıza rağmen yeteneklerinden, yaratıcılıklarından, ve fikirler sunma kapasitelerinden her seferinde tekrar etkileniyoruz. Şimdiye kadar ortaya çıkardığınız tüm işler için çok teşekkür ederiz! "

Kate Linsley, Genel Müdür

bottom of page