top of page

Proje hakkında

Metaform, yatırımcılarla Londra’daki gayrimenkul yatırımı fırsatlarını buluşturan

bir gayrimenkul şirketi.

 

Metaform’un Suudi Arabistan’da düzenlediği lansman organizasyonu için şirketin kurumsal videosu, lansman alanının tamamının planlanması ve tasarımı yanı sıra basılı malzemelerini
AR (artırılmış gerçeklik) ile destekleyerek katılımcıların ilgisini çekmeyi başardık.
Günün sonunda Metaform, potansiyel yatırımcılar tarafından teknolojik, yaratıcı ve yeni çözümler sunan bir firma olarak konumlandırıldı.

Organizasyonda kullanılacak temel malzemelerden biri olarak bir tanıtım videosu oluşturduk. Bu videoda firmayı tanıtarak amaçlarını açıkladık ve insanları Londra’da yatırım yapmaları yönünde teşvik ettik. Buna ek olarak, güçlü aynı videoyu kullanarak Londra’yı yatırım yapılacak etkileyici bir şehir olarak gösteren bir video katalog (ekranlı katalog) da hazırladık. Bu da, organizasyondaki potansiyel yatırımcılara dağıtmak için akılda kalıcı bir marka ürünü oldu.

Potansiyel yatırımcılara Londra’da gayrimenkul sektörüne yatırım yapmanın avantajlarını detaylı şekilde anlatabilmek için temel hizmetlerimizden biri olan Artırılmış Gerçeklik teknolojisine sahip kartpostallar tasarladık. Taratıldığında 360 derecelik bakış açısıyla Londra'nın meşhur farklı noktalarını ziyaret edebilmenize imkan veren bu panoramik fotoğrafları kartpostallar dışında tasarlardığımız masaüstü haritalara da entegre ettik. Bu da, Metaform’u modern ve sofistike gösterdi ve fuar standlarına katılımı artırdı.

Son olarak, Londra’nın silüetini gösteren ve fuar standına dikkat çeken fuar afişleri tasarladık. Potansiyel yatırımcılar, tüm bu organizasyondan oldukça etkilendi.

Metaform

AR, Grafik Tasarım

 

“Suudi Arabistan’da gerçekleştirdiğimiz lansman etkinliğimiz için Magnetic ile çalıştık. Etkinlik alanının tasarımından, videolu kataloglara, AR (Artırılmış Gerçeklik) teknolojisinin entegre edildiği broşürlerden Londra’dan 360 derece panoramaların yer aldığı AR basılı malzemelere kadar tüm kalemleri baştan sona tasarlayıp üretimini sağladılar. Magnetic ekibiyle çok rahat ve hızlı geri dönüş alarak çalıştık. Gelecekteki projelerimiz için de Magnetic’i güvenilir bir iş ortağı olarak görüyoruz.”

Jalal Al-Yawer, Genel Müdür

bottom of page