top of page

Fly-Inn Beach

  • Sosyal medya yönetimi

Proje hakkında

 

Fly-Inn Beach, Çeşme’de müzik festivalleri ve spor etkinlikleri gibi farklı organizasyonlara ev sahipliği yapan 2500 kişilik bir becah club ve eğlence mekanı.

Aslında bütün hikayemiz websitesi ihtiyaçlarıyla başladı, sonrasında basılı malzemelerinden sosyal medya postlarına kadar yapmış oldukları tüm reklam çalışmalarını bize emanet ettiler. Tüm bunların yanı sıra mekan içerisinde de ihtiyaç duydukları tasarım ihtiyaçlarını yine birlikte çözdük. Tasarımları hazırlarken tamamen mekanın kimliğinden ilham aldık: genç, dinamik, renkli ve enerjik

Fly-Inn Beach

Web Design / Print Design / AR
Social Media Management

 

“Magnetic ekibi, Fly-Inn markasını güncellerken ve yenilerken güçlü tasarım yeteneklerini kullandı. Fly-Inn’in konumunu detaylı bir şekilde gösteren drone çekimi videoyu websitemizin ana sayfasında kullanma fikri Magnetic’e aitti. İhtiyaç duyduğumuz her an yanımızdalardı. Birlikte Fly-Inn markasıyla birbirini tamamlayan “Feel Good” görsellerinden, poster, dergi ve açık hava reklamlarına kadar birçok tasarım ihtiyacımızı çözdük. Menülerimize AR (artırılmış gerçeklik) teknoloji entegrasyonu çok başarılı bir fikirdi, bu şekilde misafirlerimiz menünün ötesinde çok farklı içeriklere erişim sağladı. Biz sonuçlardan çok memnunuz!"

Vedat Ali Dalokay, Yönetici Ortak

bottom of page