top of page

Proje hakkında

 

Entegre Otomasyon, Türkiye’deki gıda sektörüne mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunan bir aile şirketidir. Markalarını sıfırdan tasarlamak ve yeni isimleri Entomak ile relansman yapmak istediler.

Entomak’ın güvenilir hizmet ve kalitesini yansıtan bir marka yaratarak marka gelişiminin tüm aşamalarında yer aldık. Öncelikle renk paletini ve yazı karakterine karar verdik. Sonrasında yeni marka isimleri için yepyeni bir logo ve marka kimliği hazırladık. Tüm basılı malzemelerinin yenilenmesinden websitesi tasarımına kadar yeni markanın pazarda ihtiyaç duyabileceği tüm materyalleri tek tek hazırladık. Baştan sona çok keyif aldığımız bir süreç oldu. 

Entomak

Logo Tasarımı & Branding / Web sitesi Tasarımı /
Grafik Tasarım

 

“Magnetic’in yetenekli tasarımcıları markamızı global pazarlar da rekabet edebileceğimiz şekilde yeniden tasarlayıp bize eksiksiz bir kurumsal kimlik dosyası hazırladı. Logo ve kurumsal kimlik hizmetlerinin dışında fuar standlarımız, dergi ilanlarımız ve yeni websitemiz için de kendileriyle çalıştık. Sundukları kaliteli hizmetten ve markamızı ne kadar hızlı bir şekilde dönüştürebildiklerinden çok etkilendik. Bu sebeple bir diğer şirketimiz olan Kromeka'yı kurduğumuzda da tüm tasarım ihtiyaçlarımız için kendileriyle çalıştık.”
 

Deniz Kosucuoğlu, Genel Müdür

bottom of page